A | A+ | A++

Search

Kaubad toimetatakse Teieni Eesti Vabariigi piires Itella Smartpost, Omniva pakiautomat, SmartKULLER või kohapeal Invago kaupluses.

SmartPost või Omniva pakiautomaadid. Kasutades seda teenust saate saadetise kätte valitud pakiautomaadist. Teile saadetakse sms koodiga, mille abil saate oma saadetise kätte. See kohustab teid tulema saadetisele järgi 7 tööpäeva vältel, mis on saadetud valitud iseteenindusautomaati. Saadetise kohaletoimetamine võtab aega 1-3 tööpäeva (saartel 3-5 tööpäeva).
Teenuse hind 3.75 eurot.

Tasuta teenus kohustab teid ise saadetisele järgi tulema aadressile Paldiski mnt 77 Tallinnas. Oleme avatud esmaspäevast reedeni 09.00-17.00 ning laupäeval 10-14.00. Lisainformatsioon telefonil +372 56968386.
Teenuse hind 0 euro.

Suur, ebastandartne või märgitud “ainult kulleriga” kaup saadetakse SmartKulleriga kliendi poolt tellimuse vormistamisel ettemääratud aadressile.
Kui esimesel korral pole võimalik saadetist kätte saada, kordub tellimus järgmisel päeval. Sellisel juhul saadetakse teade, et klient võtaks ise ühendust SmartPostiga.
Saadetist hoitakse 10 päeva.
Teenuse hind 9.90 euro.

Kõik laos olevad tooted tarnitakse üle Eesti 1-7 tööpäeva jooksul ja eritellimusel tooted tarnitakse kokkuleppel.

Back to Top
Toode on lisatud teie ostukorvi